Ako to celé funguje?

Vyberte si grafický návrh

Grafiky sú zoradené podľa rôznych znakov v kategóriách. Môžete si vybrať grafiky pre firmy, blogy, magazíny, eshopy, moderné či responzívne návrhy je to len na Vás. Každý návrh si máte možnosť prejsť naživo pomocou funkcie demo. Našli ste ten vhodný? Prejdime na ďalší krok.

Vyberte si služby

Objednávka vybranej grafiky v sebe zahŕňa jej inštaláciu spolu s redakčným systémom Wordpress na Vami zvolenej adrese alebo na našej testovacej doméne a vytvorenie štruktúry stránok so slepými textami podľa demo verzie pričom zmena obsahu bude na Vás.

Máte konkrétnu predstavu? Vyklikajte si podstránky, o ktoré máte záujem pošlite nám logo a vytvoríme Vám web stránku vo Vašich firemných farbách.

Vyplňte informačný formulár

Vyplnením formulára nám poskytnete údaje k vytvoreniu zmluvy a faktúry.

Zhrnutie objednávky

Skontrolujete objednané služby a údaje zadané do formulára. Informácie potvrdíte stlačením tlačidla dokončiť objednávku.

Ukončenie objednávky

Posledným krokom objednávkového procesu je súhrn objednávky.

HOTOVO!

Objednávka bola odoslaná konzultantovi, ktorý Vás bude kontaktovať v priebehu nasledujúcich hodín. Pridelený konzultant Vám objasní ďalší postup a bude Vás sprevádzať celým procesom tvorby web stránky. Páči sa Vám postup?

Poďme si vybrať nový web