Je to pre mňa? Čo získam web stránkou?

Je to pre mňa?

Grafika

Možnosť výberu z tisícok grafických konceptov v modernom dizajne, ktoré navrhovali známe zahraničné dizajnérske štúdia. Grafiky sú základom web stránky, v ktorých je možné meniť farebné schémy, logo či vytvárať neobmedzené množstvo vlastných prvkov ako napríklad tlačidlá, formuláre, vyskakovacie okná, bannery či zdieľacie tlačidlá pre Facebook, Google+ a ďalšie.

Redakčný systém

CMS WordPress patrí k najobľúbenejším redakčným systémom vôbec obsahuje všetky funkcie pre plnohodnotnú správu obsahu. Pridávanie obrázkov, textov či videí priamo z Vášho počítača je samozrejmosťou.

Správa katalógu produktov

Vylepšenie Woocommerce je plnohodnotným riešením pre internetové obchody bežiace na redakčnom systéme WordPress. Platformu už teraz využíva viac ako 1 milión užívateľov, ktorý sa aktívne aj pasívne podieľajú na vývoji a každý deň prinášajú nové riešenia pre eshopy.

Prepojenie na externé aplikácie/sklady

Existuje množstvo vylepšení, ktoré riešia pokročilejšie funkcie eshopu. Modulmi je možné doplniť funkcionalitu o prepojenie na externé sklady či aplikácie.

Bezpečnosť

Široká komunita vývojárov redakčného systému WordPress neustále aktualizuje systém a hľadajú prípadné bezpečnostné riziká a zabezpečujú tak jeho plynulú prevádzku. WordPress môže byť zabezpečený rovnako ako iné web stránky na internete. Všetko závisí na jej prevádzkovateľovi.

Správa objednávok

Aplikácia Woocommerce má zabezpečenú plnohodnotnú správu objednávok, ktoré zahŕňajú štatistiky, stav objednávok a množstvo ďalších vylepšení, ktoré Vám zjednodušia prevádzku Vášho eshopu.

SEO

WordPress ponúka všetky potrebné SEO nástroje. Existujú vylepšenia, ktoré Vám dokážu zabezpečiť vynikajúce výsledky. CMS WordPress sa vo všeobecnosti považuje za SEO friendly redakčný systém.

Možnosti rozšírenia funkcionalít podľa špecifických potrieb

Aktuálne sa v respozitáry WordPressu nachádza vyše 18 000 vylepšení rôzneho druhu. Niektoré sú platené a niektoré zadarmo nájdete v nich aplikácie pre mapy, prepojenia so sociálnymi sieťami, interaktívne obrázky a množstvo ďalších prvkov, ktoré si môžete vybrať a otestovať priamo na webe.

Záruky

Naša služba spočíva v spracovaní vybranej grafiky/šablóny a impelemntácii redakčného systému WordPress prípadne jeho pluginu Woocommerce. Odovzdávame plne funkčnú web stránku, ktorú si budete môcť aktualizovať priamo z Vášho počítača.

Kedy je investícia do šablóny vhodná?

V prípade že máte záujem vyskúšať ponúkať produkty cez eshop a je to pre Vás nové odvetvie a chcete ho skôr otestovať je investícia do šablónového riešenia vhodná môže Vám poslúžiť ako nástroj na overenie trhu spoznáte konkurenciu a zistíte či chcete v tomto odvetví pokračovať. Reálna prevádzka eshopu nám naviac poslúži ako nástroj na overenie trhu. Budeme presne vedieť čo potrebujeme dotiahnuť v riešení na mieru. Zároveň môžeme tento web použiť ako podporný. Neskôr môžu existovať obe eshopy paralelne. WordPress je tiež vhodný pre klasické web stránky prezentujúce firmy, či pre podporné a mikro web stránky alebo ako blog. Inšpirujte sa a pozrite si známe web stránky fungujúce na redakčnom systéme WordPress.

EŠTE VÁHATE? INŠPIRUJTE SA Pozrite si webstránky fungujúce na WordPresse